Produktiviteti në ukrainisht

Përkthim: produktiviteti, Fjalor: shqip » ukrainisht

продуктивно
produktiviteti në ukrainisht

Përkthime shtesë

продуктивність, продуктивності

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

produktiviteti fjalor gjuhësor ukrainisht, produktiviteti dhe rritja ekonomike, produktiviteti i punes ne ndermarrje, produktiviteti ne pune, produktiviteti në ukrainisht

Përkthime

dërrasë në ukrainisht - дошка, вхід рос дошка, доска, рос дошка, дошку, пораду, стіл, рада, ...
problemi në ukrainisht - проблема, проблему, потурбувати, біда, непокоїти, горе, чесність, турбота
producenti në ukrainisht - виробник, вироблений
profesor në ukrainisht - професор, професії
profeti në ukrainisht - пророк, пророкі, пророка, пророком, пророкування

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Produktiviteti në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: продуктивно, продуктивність, продуктивності