Produktiviteti në letonisht

Përkthim: produktiviteti, Fjalor: shqip » letonisht

ražīgums, produktivitāte
produktiviteti në letonisht

Përkthime shtesë

produktivitāte, ražīgums, produktivitātes, ražīguma, produktivitāti

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

produktiviteti fjalor gjuhësor letonisht, produktiviteti dhe rritja ekonomike, produktiviteti i punes ne ndermarrje, produktiviteti ne pune, produktiviteti në letonisht

Përkthime

dardhë në letonisht - bumbieris, bumbieru, bumbieri, bumbiere, bumbiera
problemi në letonisht - problēma, problēmu, problēmas, atbildes, uzdevums
producenti në letonisht - ražotājs, izgatavotājs, ražotāju, ražotāja, ražotājam, producents
profesor në letonisht - profesors, profesore, profesoru, profesora, professor, pasniedzējs
profeti në letonisht - pravietis, prophet, pravieti, pareģis, pravieša

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Produktiviteti në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: ražīgums, produktivitāte, produktivitāte, ražīgums, produktivitātes, ražīguma, produktivitāti