Produktiviteti në estonisht

Përkthim: produktiviteti, Fjalor: shqip » estonisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
estonisht
Përkthime:
loovus, produktiivsus, tootlikkus, tootlikkuse, tootlikkust, tootlikkusele, tööviljakuse
Produktiviteti në estonisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: produktiviteti

produktiviteti dhe rritja ekonomike, produktiviteti i punes ne ndermarrje, produktiviteti ne pune, produktiviteti fjalor gjuhësor estonisht, produktiviteti në estonisht

Përkthime

  • problemi në estonisht - probleem, mure, pahandus, probleemi, probleemiks, probleemid, probleemile
  • producenti në estonisht - tootja, produtsent, tootjate, tootjale, tootjalt, tootjaorganisatsioonide
  • profesor në estonisht - professor, professori, professorina, prof
  • profeti në estonisht - prohvet, prohveti, prohvetiks, Prophet
Fjalë të rastësishme
Produktiviteti në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: loovus, produktiivsus, tootlikkus, tootlikkuse, tootlikkust, tootlikkusele, tööviljakuse