Preshi në anglisht

Përkthim: preshi, Fjalor: shqip » anglisht

leek
preshi në anglisht

Përkthime shtesë: preshi

Leeks, leek

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: preshi

preshi fjalor gjuhësor anglisht, presh dhe vetite e tij, presh dhe shendeti, preshi ne mjeksi, preshi dhe, preshi vlerat ushqyese, preshi në anglisht

Përkthime

mësuesi në anglisht - teacher, instructor, the teacher, the instructor, teachers
pres në anglisht - expect, wait, chop, whack, shut off, cut
presh në anglisht - leek, leeks, the leek
pretendoj në anglisht - profess, claim, pretend, assume, allege
prift në anglisht - priest, a priest, the priest

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Preshi në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: leek, Leeks, leek