Produktiviteti në bjellorusisht

Përkthim: produktiviteti, Fjalor: shqip » bjellorusisht

прадукцыйнасць
produktiviteti në bjellorusisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

produktiviteti fjalor gjuhësor bjellorusisht, produktiviteti dhe rritja ekonomike, produktiviteti i punes ne ndermarrje, produktiviteti ne pune, produktiviteti në bjellorusisht

Përkthime

ide në bjellorusisht - ідэя
problemi në bjellorusisht - праблема
producenti në bjellorusisht - вытворца, вытворчасці, на вытворчасці
profesor në bjellorusisht - прафесар, прафэсар
profeti në bjellorusisht - прарок, прарока

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Produktiviteti në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: прадукцыйнасць