Dashuri në anglisht

Përkthim: dashuri, Fjalor: shqip » anglisht

love
dashuri në anglisht

Përkthime shtesë: dashuri

love, affection, beloved, love the

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: dashuri

love
 • dashuri
 • dëshirë
 • pëlqim
 • i dashur
 • zero
 • të fala

affection
 • dashuri
 • dhembshuri
 • prekje
 • sëmundje

fondness
 • simpati
 • dashuri
 • prirje
 • dhembshuri

love-affair
 • dashuri
 • lidhje dashurore

attachment
 • ndalim
 • kapje
 • pjesë shtojcë
 • dashuri
 • stazh

Fjalë të ngjashme: dashuri

dashuri fjalor gjuhësor anglisht, dashuri e ndaluar, dashuri dhe ndeshkim epizodi 37, dashuri e ndaluar live, dashuri e ndaluar youtube, dashuri e ndaluar aktoret, dashuri në anglisht

Përkthime

dash në anglisht - ram, the dash
dashur në anglisht - loving, dear, loved, beloved, wanted
dashuria në anglisht - love, the love, love of
dasmë në anglisht - nuptials, marriage, wedding, the wedding, marriage feast
sallë në anglisht - hall, room, theater, the hall

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashuri në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: love, love, affection, beloved, love the