Dashuri në spanjisht

Përkthim: dashuri, Fjalor: shqip » spanjisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
spanjisht
Përkthime:
amor, querer, cariño, amar, amar a, encantaría, el amor
Dashuri në spanjisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuri

dashuri e ndaluar, dashuri dhe ndeshkim epizodi 37, dashuri e ndaluar live, dashuri e ndaluar youtube, dashuri e ndaluar aktoret, dashuri fjalor gjuhësor spanjisht, dashuri në spanjisht

Përkthime

  • dash në spanjisht - espolón, carnero, guión, pizca, Dash, rociada, la rociada
  • dashur në spanjisht - caro, costoso, querido, amoroso, cariñoso, amar, amorosa, ...
  • dashuria në spanjisht - amar, amor, cariño, querer, amar a, encantaría, el amor
  • dasmë në spanjisht - casamiento, boda, matrimonio, nupcias, nuptials, bodas, las nupcias
Fjalë të rastësishme
Dashuri në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: amor, querer, cariño, amar, amar a, encantaría, el amor