Dashuri në holandisht

Përkthim: dashuri, Fjalor: shqip » holandisht

affectie, liefde, min, liefhebben, beminnen
dashuri në holandisht

Përkthime shtesë: dashuri

liefde, liefhebben, houden van, houd van, houden

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuri

dashuri fjalor gjuhësor holandisht, dashuri e ndaluar, dashuri dhe ndeshkim epizodi 37, dashuri e ndaluar live, dashuri e ndaluar youtube, dashuri e ndaluar aktoret, dashuri në holandisht

Përkthime

dash në holandisht - scheutje, dash, dashboard, vleugje, aandachtsstreepje, ram
dashur në holandisht - liefhebbend, liefdevolle, loving, liefhebbende, liefdevol, bemind, kostbaar, waardevol, ...
dashuria në holandisht - liefde, liefhebben, houden van, houd van, houden, min, beminnen, ...
dasmë në holandisht - huwelijk, bruiloft, nuptials, nuptials overeenkomst, nuptials aan, bruiloftsfeest, echt, ...
helm në holandisht - gif, vergif, vergiftigen, vergift, poison, zwadder, vergallen, gift, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashuri në holandisht - Fjalor: shqip » holandisht
Përkthime: affectie, liefde, min, liefhebben, beminnen, liefde, liefhebben, houden van, houd van, houden