Dashuri në sllovenisht

Përkthim: dashuri, Fjalor: shqip » sllovenisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
sllovenisht
Përkthime:
ljubezen, láska, ljubiti, ljubim, ljubijo, ljubezni
Dashuri në sllovenisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuri

dashuri e ndaluar, dashuri dhe ndeshkim epizodi 37, dashuri e ndaluar live, dashuri e ndaluar youtube, dashuri e ndaluar aktoret, dashuri fjalor gjuhësor sllovenisht, dashuri në sllovenisht

Përkthime

  • dash në sllovenisht - ram, kozorog, Armaturna, pomišljaj, Črtica, pomišljaja
  • dashur në sllovenisht - drag, ljubeč, ljubiti, ljubeča, ljubečega, ljubeče
  • dashuria në sllovenisht - ljubezen, ljubiti, láska, ljubim, ljubijo, ljubezni
  • dasmë në sllovenisht - svatba, Poroka
Fjalë të rastësishme
Dashuri në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: ljubezen, láska, ljubiti, ljubim, ljubijo, ljubezni