Dashuri në suedisht

Përkthim: dashuri, Fjalor: shqip » suedisht

kärlek, älska
dashuri në suedisht

Përkthime shtesë: dashuri

älskar, love, älska, att älska, kärlek

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuri

dashuri fjalor gjuhësor suedisht, dashuri e ndaluar, dashuri dhe ndeshkim epizodi 37, dashuri e ndaluar live, dashuri e ndaluar youtube, dashuri e ndaluar aktoret, dashuri në suedisht

Përkthime

biçikletë në suedisht - cykel, cykeln, bike, cykla, ring, ratt, hjul, ...
dash në suedisht - dash, bindestreck, streck, tankstreck, instrumentbrädan, gumse, ramm, bagge
dashur në suedisht - loving, kärleksfull, älska, kärleksfulla, älskande, dyr, kostsam, kostbar, ...
dashuria në suedisht - älskar, love, älska, att älska, kärlek
dasmë në suedisht - vigsel, nuptials, bröllopet, vigselen, bröllop

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashuri në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: kärlek, älska, älskar, love, älska, att älska, kärlek