Dashuri në ukrainisht

Përkthim: dashuri, Fjalor: shqip » ukrainisht

любисток
dashuri në ukrainisht

Përkthime shtesë: dashuri

любов, кохання, любовь

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuri

dashuri fjalor gjuhësor ukrainisht, dashuri e ndaluar, dashuri dhe ndeshkim epizodi 37, dashuri e ndaluar live, dashuri e ndaluar youtube, dashuri e ndaluar aktoret, dashuri në ukrainisht

Përkthime

dash në ukrainisht - тире, тірі, тирі, тир, тиру, згуртованість
dashur në ukrainisht - люблячий, любить, що любить, хто любить, який любить, любий, шановний, коханий, ...
dashuria në ukrainisht - любов, кохання, любовь, любисток
dasmë në ukrainisht - весілля, свадьба, зраджений, подружній, відданий
ndërsej në ukrainisht - розв'язати, розв`язати, ніж

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashuri në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: любисток, любов, кохання, любовь