Dashuri në norvegjisht

Përkthim: dashuri, Fjalor: shqip » norvegjisht

kjærlighet, elske, like
dashuri në norvegjisht

Përkthime shtesë: dashuri

elske, elsker, kjærlighet, liker, gjerne

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuri

dashuri fjalor gjuhësor norvegjisht, dashuri e ndaluar, dashuri dhe ndeshkim epizodi 37, dashuri e ndaluar live, dashuri e ndaluar youtube, dashuri e ndaluar aktoret, dashuri në norvegjisht

Përkthime

dash në norvegjisht - dash, dashbordet, strek, bindestrek, vær
dashur në norvegjisht - kjærlig, kjærlige, elsker, elske, loving, snill, kjære, kjær, ...
dashuria në norvegjisht - elske, elsker, kjærlighet, liker, gjerne, like
dasmë në norvegjisht - nuptials, nygifte, bryllupet, giftermål, vielse, bryllup
roboti në norvegjisht - robot, roboten, robotens

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashuri në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: kjærlighet, elske, like, elske, elsker, kjærlighet, liker, gjerne