Sporti në anglisht

Përkthim: sporti, Fjalor: shqip » anglisht

sport, athletics
sporti në anglisht

Përkthime shtesë: sporti

sports, sport, Guild, the sport, of sport

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: sporti

sportive
  • sportiv
  • sporti
  • korrekt

Fjalë të ngjashme: sporti

sporti fjalor gjuhësor anglisht, sporti ekspres, sporti dhe fizika, sporti ne shkoder, sporti ne shkolle, sporti ne shqiperi, sporti në anglisht

Përkthime

bija në anglisht - daughter, daughters, the daughter
spital në anglisht - hospital, the hospital, a hospital, hospitalized
sportelist në anglisht - receptionist, cashier, desk clerk, teller, a porter
sportist në anglisht - sportsman, athlete, a sportsman, sportsperson, a sportsperson
sportiv në anglisht - sports, sport, sporty, athletic, sportive, sporting

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Sporti në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: sport, athletics, sports, sport, Guild, the sport, of sport