Sporti në sllovenisht

Përkthim: sporti, Fjalor: shqip » sllovenisht

šport, atletika
sporti në sllovenisht

Përkthime shtesë

Šport, Sports, Športne, športna, športni

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

sporti fjalor gjuhësor sllovenisht, sporti ekspres, sporti dhe fizika, sporti ne shkoder, sporti ne shkolle, sporti ne shqiperi, sporti në sllovenisht

Përkthime

përballoj në sllovenisht - vzdržati, vzdržijo, zdrži, prenesejo, zdržati, grimasa, obraz, izziv
spital në sllovenisht - bolnišnica, bolnišnice, bolnišnična, hospital, bolnica
sportelist në sllovenisht - receptorka, receptor, receptorko, receptionist, blagajnik
sportist në sllovenisht - športnik, sportsman, športnika, sportnik
sportiv në sllovenisht - šport, športni, sports, športne, športna

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Sporti në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: šport, atletika, Šport, Sports, Športne, športna, športni