Sporti në spanjisht

Përkthim: sporti, Fjalor: shqip » spanjisht

deportista, lucir, deporte, atletismo
sporti në spanjisht

Përkthime shtesë

deportes, deportivo, Deporte, Sports, de deportes

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

sporti fjalor gjuhësor spanjisht, sporti ekspres, sporti dhe fizika, sporti ne shkoder, sporti ne shkolle, sporti ne shqiperi, sporti në spanjisht

Përkthime

dhomë në spanjisht - habitación, sala, cuarto, sala de, la habitación, pieza, aposento, ...
spital në spanjisht - hospital, hospitalaria, el hospital, del hospital, hospital de, clínica, enfermería
sportelist në spanjisht - recepcionista, recepcionista de, de recepcionista, la recepcionista, recepcionista del, cajero
sportist në spanjisht - deportista, deporte, de deporte, sportsman, hombre de deporte
sportiv në spanjisht - deportes, deportivo, los deportes, deporte, deportes de, deportista

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Sporti në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: deportista, lucir, deporte, atletismo, deportes, deportivo, Deporte, Sports, de deportes