Sporti në polonisht

Përkthim: sporti, Fjalor: shqip » polonisht

rozrywka, obnosić, bawić, lekkoatletyka, atletyka, zabawa, żart
sporti në polonisht

Përkthime shtesë

Sport, sportowe, Sporty, Sports, sportowy

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

sporti fjalor gjuhësor polonisht, sporti ekspres, sporti dhe fizika, sporti ne shkoder, sporti ne shkolle, sporti ne shqiperi, sporti në polonisht

Përkthime

kukuvajkë në polonisht - sowa, owl, sowy
spital në polonisht - szpital, szpitala, szpitalu, szpitalne, w szpitalu, lazaret
sportelist në polonisht - recepcjonista, recepcjonistka, recepcji, receptionist, recepcjonistce, portier, kasjer, ...
sportist në polonisht - sportowiec, sportowca, sportsman, sportowcem
sportiv në polonisht - sport, sportowe, sporty, sportowy, sportowych, rzetelny

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Sporti në polonisht - Fjalor: shqip » polonisht
Përkthime: rozrywka, obnosić, bawić, lekkoatletyka, atletyka, zabawa, żart, Sport, sportowe, Sporty, Sports, sportowy