Sporti në ukrainisht

Përkthim: sporti, Fjalor: shqip » ukrainisht

атлетика, спортивний, спорт
sporti në ukrainisht

Përkthime shtesë

спортивний, спортивне, спортивного

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

sporti fjalor gjuhësor ukrainisht, sporti ekspres, sporti dhe fizika, sporti ne shkoder, sporti ne shkolle, sporti ne shqiperi, sporti në ukrainisht

Përkthime

kënetë në ukrainisht - болото, марси
spital në ukrainisht - лікарня, шпиталь, санітарний, лікарняний, клініка
sportelist në ukrainisht - реєстратор, регістратор, регистратор, сприйняття, касир, прийом, спіткання, вечірка, ...
sportist në ukrainisht - спортсмен, чесний, мисливець, риболове, рибалка
sportiv në ukrainisht - спортивний, спортивне, спортивного, спорт, хіть, полювання, мисливський

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Sporti në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: атлетика, спортивний, спорт, спортивний, спортивне, спортивного