Sporti në suedisht

Përkthim: sporti, Fjalor: shqip » suedisht

idrott
sporti në suedisht

Përkthime shtesë

Sport, Sports, Idrotts, Sporter

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

sporti fjalor gjuhësor suedisht, sporti ekspres, sporti dhe fizika, sporti ne shkoder, sporti ne shkolle, sporti ne shqiperi, sporti në suedisht

Përkthime

kafe në suedisht - kaffe, kaffe-, coffee
spital në suedisht - sjukhus, sjukhuset, landskap, sjukhusvård
sportelist në suedisht - receptionist, receptionisten, kassör
sportist në suedisht - idrottsman, sportsman, idrottsutövare, sport, idrotts
sportiv në suedisht - sport, sporter, sportar

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Sporti në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: idrott, Sport, Sports, Idrotts, Sporter