Sporti në letonisht

Përkthim: sporti, Fjalor: shqip » letonisht

sports
sporti në letonisht

Përkthime shtesë

sporta, Sports, veidi, sportam, sportu

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

sporti fjalor gjuhësor letonisht, sporti ekspres, sporti dhe fizika, sporti ne shkoder, sporti ne shkolle, sporti ne shqiperi, sporti në letonisht

Përkthime

abdikim në letonisht - nāve, nāvi, izzušana, dimaiza, aiziešana
spital në letonisht - slimnīca, slimnīcas, slimnīcu, slimnīcā, stacionārā
sportelist në letonisht - administrators, sekretārs, reģistrators, receptionist
sportist në letonisht - sportists, sportsman, sportistam, sportistu
sportiv në letonisht - sporta, sports, veidi, sportam, sportu

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Sporti në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: sports, sporta, Sports, veidi, sportam, sportu