Trup në estonisht

Përkthim: trup, Fjalor: shqip » estonisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
estonisht
Përkthime:
tervik, asutus, kere, keha, organ, organi, body
Trup në estonisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: trup

trupi pas lindjes, trupi dhe shendeti flamur topi, trupa gjeometrik kubi, trup i bukur, trupin ne forme dardhe, trup fjalor gjuhësor estonisht, trup në estonisht

Përkthime

  • tru në estonisht - nutikus, mõistus, aju, ajude, ajus, ajju, peaaju
  • trung në estonisht - torso, piduriklots, Skid, jalastele, väikelaadurid, libiseks
  • truri në estonisht - mõistus, nutikus, aju, ajude, ajus, ajju, peaaju
  • tryezë në estonisht - plaat, laud, tabel, tabelis, tabeli, tabelit
Fjalë të rastësishme
Trup në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: tervik, asutus, kere, keha, organ, organi, body