Trup në estonisht

Përkthim: trup, Fjalor: shqip » estonisht

tervik, asutus, kere
trup në estonisht

Përkthime shtesë: trup

keha, kere, organ, organi, body

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: trup

trup fjalor gjuhësor estonisht, trupi pas lindjes, trupi dhe shendeti flamur topi, trupa gjeometrik kubi, trup i bukur, trupin ne forme dardhe, trup në estonisht

Përkthime

mashkullor në estonisht - mees, isane, male, meeste, meessoost, meessugu, ...
tru në estonisht - aju, ajude, ajus, ajju, peaaju, nutikus, mõistus
trung në estonisht - piduriklots, skid, jalastele, väikelaadurid, libiseks, torso
truri në estonisht - aju, ajude, ajus, ajju, peaaju, mõistus, nutikus
tryezë në estonisht - tabel, tabelis, tabeli, tabelit, laud, plaat

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Trup në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: tervik, asutus, kere, keha, kere, organ, organi, body