Trup në norvegjisht

Përkthim: trup, Fjalor: shqip » norvegjisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
norvegjisht
Përkthime:
legeme, kroppen, kropp, body, kropps, kroppens
Trup në norvegjisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: trup

trupi pas lindjes, trupi dhe shendeti flamur topi, trupa gjeometrik kubi, trup i bukur, trupin ne forme dardhe, trup fjalor gjuhësor norvegjisht, trup në norvegjisht

Përkthime

  • tru në norvegjisht - vidd, hjerne, forstand, ånd, hjernen, hjernens
  • trung në norvegjisht - snabel, kropp, stamme, koffert, skid, skrens, skli, ...
  • truri në norvegjisht - vidd, hjerne, ånd, forstand, hjernen, hjernens
  • tryezë në norvegjisht - tabell, tavle, bord, tabellen, bordet
Fjalë të rastësishme
Trup në norvegjisht - Fjalor: shqip » norvegjisht
Përkthime: legeme, kroppen, kropp, body, kropps, kroppens