Trup në spanjisht

Përkthim: trup, Fjalor: shqip » spanjisht

tropa, cuerpo, cadáver
trup në spanjisht

Përkthime shtesë: trup

cuerpo, organismo, corporal, órgano, el cuerpo

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: trup

trup fjalor gjuhësor spanjisht, trupi pas lindjes, trupi dhe shendeti flamur topi, trupa gjeometrik kubi, trup i bukur, trupin ne forme dardhe, trup në spanjisht

Përkthime

mensë në spanjisht - cafetería, la cafetería, cafeteria, cafetería de, de cafetería
tru në spanjisht - cerebro, cerebral, del cerebro, el cerebro, cerebrales, seso, ingenio
trung në spanjisht - patín, patinazo, resbalón, skid, derrape, torso, tronco, baúl, ...
truri në spanjisht - cerebro, cerebral, del cerebro, el cerebro, cerebrales, ingenio, seso
tryezë në spanjisht - mesa, tabla, mesa de, cuadro, tabla de

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Trup në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: tropa, cuerpo, cadáver, cuerpo, organismo, corporal, órgano, el cuerpo