Trup në holandisht

Përkthim: trup, Fjalor: shqip » holandisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
holandisht
Përkthime:
carrosserie, romp, lichaam, lijf, instantie, orgaan
Trup në holandisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: trup

trupi pas lindjes, trupi dhe shendeti flamur topi, trupa gjeometrik kubi, trup i bukur, trupin ne forme dardhe, trup fjalor gjuhësor holandisht, trup në holandisht

Përkthime

  • tru në holandisht - geest, hersenen, genius, verstand, genie, brein, beschermgeest, ...
  • trung në holandisht - romp, stam, tromp, olifantssnuit, slurf, boomstam, slippen, ...
  • truri në holandisht - beschermgeest, verstand, hersenen, hersens, brein, genius, genie, ...
  • tryezë në holandisht - tafel, dis, lijst, tabel, table
Fjalë të rastësishme
Trup në holandisht - Fjalor: shqip » holandisht
Përkthime: carrosserie, romp, lichaam, lijf, instantie, orgaan