Trup në maqedonisht

Përkthim: trup, Fjalor: shqip » maqedonisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
maqedonisht
Përkthime:
телото, тело, на телото, орган, органот
Trup në maqedonisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: trup

trupi pas lindjes, trupi dhe shendeti flamur topi, trupa gjeometrik kubi, trup i bukur, trupin ne forme dardhe, trup fjalor gjuhësor maqedonisht, trup në maqedonisht

Përkthime

  • tru në maqedonisht - мозокот, мозок, на мозокот, мозочна, мозочни
  • trung në maqedonisht - пропадна, Skid, лизгање, комбинираните, буксувам
  • truri në maqedonisht - мозокот, мозок, на мозокот, мозочна, мозочни
  • tryezë në maqedonisht - масата, маса, табела, табелата, на маса
Fjalë të rastësishme
Trup në maqedonisht - Fjalor: shqip » maqedonisht
Përkthime: телото, тело, на телото, орган, органот