Dielli në anglisht

Përkthim: dielli, Fjalor: shqip » anglisht

sun
dielli në anglisht

Përkthime shtesë: dielli

sun, the sun

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dielli

dielli fjalor gjuhësor anglisht, dielli wikipedia, dielli dhe toka, dielli dhe natyra, dielli ese, dielli poezi, dielli në anglisht

Përkthime

betohem në anglisht - swear, vow, swear by, sworn, i swear
diarre në anglisht - diarrhea, looseness, flux, diarrhoea
diell në anglisht - sun, sunny, the sun, sunshine, the sunny
dikush në anglisht - someone, somebody, anybody, anyone, one
dimri në anglisht - wintry, winter, winters, the winter

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dielli në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: sun, sun, the sun