Dielli në rusisht

Përkthim: dielli, Fjalor: shqip » rusisht

солнце
dielli në rusisht

Përkthime shtesë: dielli

солнце, Sun, солнца, солнцем

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dielli

dielli fjalor gjuhësor rusisht, dielli wikipedia, dielli dhe toka, dielli dhe natyra, dielli ese, dielli poezi, dielli në rusisht

Përkthime

diarre në rusisht - диарея, понос, диареи, диарею, диареей
diell në rusisht - солнце, sun, солнца, солнцем
dikush në rusisht - кто-то, кто, кого
dimri në rusisht - зимний, зимнему, зимним, безрадостный, перезимовать, содержать, зима, зазимовать, ...
regjistër në rusisht - регистр, зарегистрироваться, зарегистрируйтесь, зарегистрировать, регистре, отметиться, регистрироваться, прописывать, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dielli në rusisht - Fjalor: shqip » rusisht
Përkthime: солнце, солнце, Sun, солнца, солнцем