Dielli në kroatisht

Përkthim: dielli, Fjalor: shqip » kroatisht

suncu, sunca, sunce
dielli në kroatisht

Përkthime shtesë

sunce, sunca, suncu, od sunca, sunčanje

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

dielli fjalor gjuhësor kroatisht, dielli wikipedia, dielli dhe toka, dielli dhe natyra, dielli ese, dielli poezi, dielli në kroatisht

Përkthime

diarre në kroatisht - proljev, proljeva, dijareja, dijareje, proljevi
diell në kroatisht - sunce, sunca, suncu, od sunca, sunčanje
dikush në kroatisht - netko, je netko, nekoga, neko, se netko
dimri në kroatisht - studen, zimski, zima, ozimi, zimi, zimovati, zimska, zimu
fortesë në kroatisht - tvrđava, fort, utvrda, u fort, grad, utvrdu

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dielli në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: suncu, sunca, sunce, sunce, sunca, suncu, od sunca, sunčanje