Dielli në kroatisht

Përkthim: dielli, Fjalor: shqip » kroatisht

suncu, sunca, sunce
dielli në kroatisht

Përkthime shtesë: dielli

sunce, sunca, suncu, od sunca, sunčanje

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dielli

dielli fjalor gjuhësor kroatisht, dielli wikipedia, dielli dhe toka, dielli dhe natyra, dielli ese, dielli poezi, dielli në kroatisht

Përkthime

diarre në kroatisht - proljev, proljeva, dijareja, dijareje, proljevi
diell në kroatisht - sunce, sunca, suncu, od sunca, sunčanje
dikush në kroatisht - netko, je netko, nekoga, neko, se netko
dimri në kroatisht - studen, zimski, zima, ozimi, zimi, zimovati, zimska, zimu
lashtë në kroatisht - drevni, ancient, antički, antička, drevna, starim, drevne, starinskih, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dielli në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: suncu, sunca, sunce, sunce, sunca, suncu, od sunca, sunčanje