Dielli në suedisht

Përkthim: dielli, Fjalor: shqip » suedisht

sol
dielli në suedisht

Përkthime shtesë: dielli

sol, SÖN, sön.

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dielli

dielli fjalor gjuhësor suedisht, dielli wikipedia, dielli dhe toka, dielli dhe natyra, dielli ese, dielli poezi, dielli në suedisht

Përkthime

diarre në suedisht - diarré, diarrhea, diarréer
diell në suedisht - sol, sön, sön.
dikush në suedisht - någon, någon som, att någon, någons, person
dimri në suedisht - vintrig, vintriga, vintrigt, wintry, vinter
pankreasi në suedisht - pankreas, bukspottkörtel, bukspottkörteln, bukspottskörteln, pancreasen

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dielli në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: sol, sol, SÖN, sön.