Dielli në italisht

Përkthim: dielli, Fjalor: shqip » italisht

sole
dielli në italisht

Përkthime shtesë: dielli

sole, sun, solarium, del sole, solare

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dielli

dielli fjalor gjuhësor italisht, dielli wikipedia, dielli dhe toka, dielli dhe natyra, dielli ese, dielli poezi, dielli në italisht

Përkthime

diarre në italisht - diarrea, la diarrea, di diarrea
diell në italisht - sole, sun, solarium, del sole, solare
dikush në italisht - qualcuno, qualcun, persona, una persona, che qualcuno, alcuno, qualcheduno
dimri në italisht - invernale, inverno, wintry, d'inverno
përfshij në italisht - includere, comprendere, includono, comprendono, comprende, inserire, contenere, innestare, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dielli në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: sole, sole, sun, solarium, del sole, solare