Preshi në italisht

Përkthim: preshi, Fjalor: shqip » italisht

porro
preshi në italisht

Përkthime shtesë: preshi

Porri, i porri, Leeks, porro, Porri in

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: preshi

preshi fjalor gjuhësor italisht, presh dhe vetite e tij, presh dhe shendeti, preshi ne mjeksi, preshi dhe, preshi vlerat ushqyese, preshi në italisht

Përkthime

pres në italisht - aspettare, aspettarsi, prevedere, aspettatevi, aspettarci, taglio, restringere, ...
presh në italisht - porro, leek, porri, il porro, del porro
pretendoj në italisht - professare, professare la, professano, confessare, professarla, simulare, esigenza, affermare, ...
prift në italisht - sacerdote, prete, cura, parroco
vlerë në italisht - valore, valore di, value, il valore, valori, valuta, stimare, apprezzare, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Preshi në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: porro, Porri, i porri, Leeks, porro, Porri in