Preshi në turqisht

Përkthim: preshi, Fjalor: shqip » turqisht

pırasa
preshi në turqisht

Përkthime shtesë: preshi

pırasa, Leeks, pırasalar, PIRASA

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: preshi

preshi fjalor gjuhësor turqisht, presh dhe vetite e tij, presh dhe shendeti, preshi ne mjeksi, preshi dhe, preshi vlerat ushqyese, preshi në turqisht

Përkthime

pres në turqisht - beklemek, bekleyebileceğinizi, bekliyoruz, beklediğiniz, bekleyebilirsiniz, indirmek, kesme, ...
presh në turqisht - pırasa, leek, pırasa soğan, pırasalı, pirasa
pretendoj në turqisht - öğretmek, ikrar, ileri sürdüğümüz, de açıktan, de açıktan ifade, taslamak, hak
prift në turqisht - rahip, papaz, rahibi, papazı, bir rahip
shumëllojshëm në turqisht - çeşitli, diversified, çeşitlendirilmiş, çeşitlendirilmiş bir, çeşitlilik, değişik, muhtelif, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Preshi në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: pırasa, pırasa, Leeks, pırasalar, PIRASA