Preshi në sllovakisht

Përkthim: preshi, Fjalor: shqip » sllovakisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
sllovakisht
Përkthime:
pór, póru, pórov
Preshi në sllovakisht
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: preshi

presh dhe vetite e tij, presh dhe shendeti, preshi ne mjeksi, preshi dhe, preshi vlerat ushqyese, preshi fjalor gjuhësor sllovakisht, preshi në sllovakisht

Përkthime

  • pres në sllovakisht - strih, očakávať, očakáva, predpokladať
  • presh në sllovakisht - pór, pórek, pórik
  • pretendoj në sllovakisht - vyznať, priznať, vyspovedať, vyznávať, vyznával
  • prift në sllovakisht - kňaz, kňaza
Fjalë të rastësishme
Preshi në sllovakisht - Fjalor: shqip » sllovakisht
Përkthime: pór, póru, pórov