Preshi në kroatisht

Përkthim: preshi, Fjalor: shqip » kroatisht

poriluk
preshi në kroatisht

Përkthime shtesë

poriluk, porilukom, poriluka, prÓase, špinat

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

preshi fjalor gjuhësor kroatisht, presh dhe vetite e tij, presh dhe shendeti, preshi ne mjeksi, preshi dhe, preshi vlerat ushqyese, preshi në kroatisht

Përkthime

magnezi në kroatisht - magnezija, magnezijev oksid, magnezijev, magnezij, magnezijeva
pres në kroatisht - očekivati, očekuju, očekuje, očekujemo, očekujete, kroj, zarez, ...
presh në kroatisht - poriluk, leek, poriluka, poriluku
pretendoj në kroatisht - ispovijedati, ispovijedaju, ispovijedamo, ispovijeda, ispovijedanje, potraživanje, zahtjev, žalba
prift në kroatisht - sveštenik, pop, svećenik, svećenika, svećeniku

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Preshi në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: poriluk, poriluk, porilukom, poriluka, prÓase, špinat