Preshi në suedisht

Përkthim: preshi, Fjalor: shqip » suedisht

purjolök
preshi në suedisht

Përkthime shtesë: preshi

Purjolök, Leeks, purjolöken, purjolök som, purjolökar

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: preshi

preshi fjalor gjuhësor suedisht, presh dhe vetite e tij, presh dhe shendeti, preshi ne mjeksi, preshi dhe, preshi vlerat ushqyese, preshi në suedisht

Përkthime

pres në suedisht - förvänta, förväntar, förvänta dig, förvänta sig, förväntar sig, klippa, inskränka, vänta, ...
presh në suedisht - leek, purjolök, purjo, purjolöken, purjolöks
pretendoj në suedisht - bekänna, profess, bekänner, bekänner sig, bekänna sig, fordran, krav, anspråk, ...
prift në suedisht - präst, prästen, överstepräst, översteprästen
tund në suedisht - skaka, skakar, skaka om, att skaka, skakas, vagga, berg, gunga, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Preshi në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: purjolök, Purjolök, Leeks, purjolöken, purjolök som, purjolökar