Preshi në polonisht

Përkthim: preshi, Fjalor: shqip » polonisht

por
preshi në polonisht

Përkthime shtesë: preshi

pory, por, Leeks, porów, Leek

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: preshi

preshi fjalor gjuhësor polonisht, presh dhe vetite e tij, presh dhe shendeti, preshi ne mjeksi, preshi dhe, preshi vlerat ushqyese, preshi në polonisht

Përkthime

martohem në polonisht - kolega, mat, mate, oficer, kolega z, poślubiać, pożenić, pobierać, ...
pres në polonisht - oczekiwać, spodziewać się, spodziewać, oczekują, się spodziewać, krój, doczekać, szlif, ...
presh në polonisht - por, leek, pora, porem, porów
pretendoj në polonisht - wyznać, twierdzić, wyznają, wyznawania, wyznawać, żądać, powództwo, wierzytelność, ...
prift në polonisht - ksiądz, kapłan, duchowny, kapłanem, kapłana, klecha, duszpasterz, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Preshi në polonisht - Fjalor: shqip » polonisht
Përkthime: por, pory, por, Leeks, porów, Leek