Preshi në islandisht

Përkthim: preshi, Fjalor: shqip » islandeze

blaðlaukur, leeks
preshi në islandisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: preshi

preshi fjalor gjuhësor islandeze, presh dhe vetite e tij, presh dhe shendeti, preshi ne mjeksi, preshi dhe, preshi vlerat ushqyese, preshi në islandisht

Përkthime

dashuria në islandisht - elska, ást, elskar, elskum, love, unna
pres në islandisht - búast, búast við, búist, ráð fyrir, búist við, nístur, skera, bíða, ...
presh në islandisht - leek, blaðlaukur, blaðlauk
pretendoj në islandisht - profess, játa, að játa, þeirra játa, aðkall, krafa
prift në islandisht - prestur, presturinn, prests, prest, goði, klerkur

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Preshi në islandisht - Fjalor: shqip » islandeze
Përkthime: blaðlaukur, leeks