Preshi në spanjisht

Përkthim: preshi, Fjalor: shqip » spanjisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
spanjisht
Përkthime:
puerro, Puerros, Los puerros, Leeks, de puerros
Preshi në spanjisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: preshi

presh dhe vetite e tij, presh dhe shendeti, preshi ne mjeksi, preshi dhe, preshi vlerat ushqyese, preshi fjalor gjuhësor spanjisht, preshi në spanjisht

Përkthime

  • pres në spanjisht - esperar, espera, demora, limitar, cortar, aguardar, recortar, ...
  • presh në spanjisht - puerro, Leek, el puerro, del puerro, puerros
  • pretendoj në spanjisht - fingir, pretender, aparentar, demandar, disimular, pretensión, profesar, ...
  • prift në spanjisht - cura, capellán, preste, eclesiástico, sacerdote, sacerdotes, el sacerdote
Fjalë të rastësishme
Preshi në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: puerro, Puerros, Los puerros, Leeks, de puerros