Dashuria në çekisht

Përkthim: dashuria, Fjalor: shqip » çekisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
çekisht
Përkthime:
milý, milovat, miláček, láska, milostný, zbožňovat, rád, milují, miluji
Dashuria në çekisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuria

dashuria dhe urrejtja, dashuria poezi, dashuria per allahun, dashuria e nenes, dashuria thenie, dashuria fjalor gjuhësor çekisht, dashuria në çekisht

Përkthime

  • dashur në çekisht - draho, milovaný, miláček, draze, drahoušek, milý, ctěný, ...
  • dashuri në çekisht - milovat, láska, miláček, zbožňovat, milý, milostný, rád, ...
  • dasmë në çekisht - svatba, sňatek, svatební obřad
  • datë në çekisht - lhůta, doba, čas, datum, rande, datle, termín, ...
Fjalë të rastësishme
Dashuria në çekisht - Fjalor: shqip » çekisht
Përkthime: milý, milovat, miláček, láska, milostný, zbožňovat, rád, milují, miluji