Dashuria në çekisht

Përkthim: dashuria, Fjalor: shqip » çekisht

milý, milovat, miláček, láska, milostný, zbožňovat
dashuria në çekisht

Përkthime shtesë: dashuria

láska, milovat, rád, milují, miluji

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuria

dashuria fjalor gjuhësor çekisht, dashuria dhe urrejtja, dashuria poezi, dashuria per allahun, dashuria e nenes, dashuria thenie, dashuria në çekisht

Përkthime

dashur në çekisht - milující, milovat, lásky, milování, miluje, draho, milovaný, miláček, ...
dashuri në çekisht - láska, milovat, rád, milují, miluji, miláček, ...
dasmë në çekisht - svatební obřad, svatba, sňatek
datë në çekisht - datum, data, den, termín, datem, lhůta, doba, čas, ...
sekti në çekisht - sekta, sect, sekty, sektou, sektu

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashuria në çekisht - Fjalor: shqip » çekisht
Përkthime: milý, milovat, miláček, láska, milostný, zbožňovat, láska, milovat, rád, milují, miluji