Dashuria në rusisht

Përkthim: dashuria, Fjalor: shqip » rusisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
rusisht
Përkthime:
сердце, амур, корыстолюбие, любить, возлюбить, любовь, возлюбленный, влюбленность, они, полюбить, люблю, любят, любите
Dashuria në rusisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuria

dashuria dhe urrejtja, dashuria poezi, dashuria per allahun, dashuria e nenes, dashuria thenie, dashuria fjalor gjuhësor rusisht, dashuria në rusisht

Përkthime

  • dashur në rusisht - дорогостоящий, любимый, братец, голубка, уважаемый, прелестный, возлюбленная, ...
  • dashuri në rusisht - влюбленность, сердце, возлюбленный, любовь, амур, возлюбить, корыстолюбие, ...
  • dasmë në rusisht - бракосочетание, брак, свадьба, замужество, венчание, женитьба
  • datë në rusisht - термин, помечать, спутница, восходить, период, дата, срок, ...
Fjalë të rastësishme
Dashuria në rusisht - Fjalor: shqip » rusisht
Përkthime: сердце, амур, корыстолюбие, любить, возлюбить, любовь, возлюбленный, влюбленность, они, полюбить, люблю, любят, любите