Dashuria në suedisht

Përkthim: dashuria, Fjalor: shqip » suedisht

kärlek, älska
dashuria në suedisht

Përkthime shtesë: dashuria

älskar, love, älska, att älska, kärlek

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuria

dashuria fjalor gjuhësor suedisht, dashuria dhe urrejtja, dashuria poezi, dashuria per allahun, dashuria e nenes, dashuria thenie, dashuria në suedisht

Përkthime

dashur në suedisht - loving, kärleksfull, älska, kärleksfulla, älskande, dyr, kostsam, kostbar, ...
dashuri në suedisht - älskar, love, älska, att älska, kärlek
dasmë në suedisht - vigsel, nuptials, bröllopet, vigselen, bröllop
datë në suedisht - datum, dag, dagen, datumet, årtal, träff, datera, ...
kurorë në suedisht - krona, kronan, kron, crown, topp

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashuria në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: kärlek, älska, älskar, love, älska, att älska, kärlek