Dashuria në sllovenisht

Përkthim: dashuria, Fjalor: shqip » sllovenisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
sllovenisht
Përkthime:
ljubezen, ljubiti, láska, ljubim, ljubijo, ljubezni
Dashuria në sllovenisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuria

dashuria dhe urrejtja, dashuria poezi, dashuria per allahun, dashuria e nenes, dashuria thenie, dashuria fjalor gjuhësor sllovenisht, dashuria në sllovenisht

Përkthime

  • dashur në sllovenisht - drag, ljubeč, ljubiti, ljubeča, ljubečega, ljubeče
  • dashuri në sllovenisht - ljubezen, láska, ljubiti, ljubim, ljubijo, ljubezni
  • dasmë në sllovenisht - svatba, Poroka
  • datë në sllovenisht - datum, termín, zmenek, sestanek, datuma, datumu, dan
Fjalë të rastësishme
Dashuria në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: ljubezen, ljubiti, láska, ljubim, ljubijo, ljubezni