Dashuria në sllovakisht

Përkthim: dashuria, Fjalor: shqip » sllovakisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
sllovakisht
Përkthime:
drahá, milovať, miláčik, láska, ubi, love, lásky
Dashuria në sllovakisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuria

dashuria dhe urrejtja, dashuria poezi, dashuria per allahun, dashuria e nenes, dashuria thenie, dashuria fjalor gjuhësor sllovakisht, dashuria në sllovakisht

Përkthime

  • dashur në sllovakisht - vážený, milý, drahá, milovaný, drahý, milujúci, milujúca, ...
  • dashuri në sllovakisht - láska, miláčik, drahá, ubi, milovať, love, lásky
  • dasmë në sllovakisht - svadba, svadobný, svadobné, svadobnú, svadobná, svadobnej
  • datë në sllovakisht - dátum, termín, datle, rande, datovať, dátumu, k dátumu, ...
Fjalë të rastësishme
Dashuria në sllovakisht - Fjalor: shqip » sllovakisht
Përkthime: drahá, milovať, miláčik, láska, ubi, love, lásky