Rryma në anglisht

Përkthim: rryma, Fjalor: shqip » anglisht

flow, current, stream
rryma në anglisht

Përkthime shtesë: rryma

currents, current, electricity, floods, streams

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: rryma

rryma fjalor gjuhësor anglisht, rryma e vazhduar, rryma elektrike, rryma elektrike fizike, rryma dhe rezistenca elektrike, rryma elektrike ne boshllek, rryma në anglisht

Përkthime

fortifikoj në anglisht - fortify, arm, strengthen, strengthen the, fortify the
rrugë në anglisht - street, road, route, path, way
rrumbullakët në anglisht - round, discussion, roundtable, a round, the round
rrëfim në anglisht - confession, shrift, recital, story, account
rrëmbej në anglisht - grab, whip, hijack, wrest, despoil, kidnap

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Rryma në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: flow, current, stream, currents, current, electricity, floods, streams