Rryma në anglisht

Përkthim: rryma, Fjalor: shqip » anglisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
anglisht
Përkthime:
flow, current, stream, currents, electricity, floods, streams
Rryma në anglisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: rryma

rryma e vazhduar, rryma elektrike, rryma elektrike fizike, rryma dhe rezistenca elektrike, rryma elektrike ne boshllek, rryma fjalor gjuhësor anglisht, rryma në anglisht

Përkthime

  • rrugë në anglisht - road, way, street, route, path
  • rrumbullakët në anglisht - round, discussion, roundtable, a round, the round
  • rrëfim në anglisht - story, confession, shrift, recital, account
  • rrëmbej në anglisht - grab, kidnap, whip, hijack, wrest, despoil
Fjalë të rastësishme
Rryma në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: flow, current, stream, currents, electricity, floods, streams