Rryma në italisht

Përkthim: rryma, Fjalor: shqip » italisht

grondare, ruscello, presente, profluvio, attuale, corrente, flusso
rryma në italisht

Përkthime shtesë

correnti, le correnti, correnti di, corrente, delle correnti

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

rryma fjalor gjuhësor italisht, rryma e vazhduar, rryma elektrike, rryma elektrike fizike, rryma dhe rezistenca elektrike, rryma elektrike ne boshllek, rryma në italisht

Përkthime

përcjell në italisht - condotta, comportamento, comportamenti, svolgimento, conduzione, accompagnare
rrugë në italisht - strada, via, stradale, per strada, di strada, cammino, moda, rotta, ...
rrumbullakët në italisht - round, tondo, rotondo, turno, giro, sferico, arrotondare, ...
rrëfim në italisht - confessione, la confessione, confessarsi, confessioni, confession, storia, racconto
rrëmbej në italisht - afferrare, grab, gru a benna, benna, presa, rapire, catturare, sequestrare, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Rryma në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: grondare, ruscello, presente, profluvio, attuale, corrente, flusso, correnti, le correnti, correnti di, corrente, delle correnti