Rryma në lituanisht

Përkthim: rryma, Fjalor: shqip » lituanisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
lituanisht
Përkthime:
srautas, srovė, tekėti, srovės, srovių, sroves
Rryma në lituanisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: rryma

rryma e vazhduar, rryma elektrike, rryma elektrike fizike, rryma dhe rezistenca elektrike, rryma elektrike ne boshllek, rryma fjalor gjuhësor lituanisht, rryma në lituanisht

Përkthime

  • rrugë në lituanisht - būdas, kelias, maniera, gatvė, gatvės, Street, gatvių, ...
  • rrumbullakët në lituanisht - apskritas, ciklas, apvalus, turas, aplink, raundas, aplinkui
  • rrëfim në lituanisht - aukštas, apsakymas, ataskaita, pasakojimas, apysaka, istorija, kronika, ...
  • rrëmbej në lituanisht - patraukti, griebtuvas, užgrobimas, griebti, užgrobti
Fjalë të rastësishme
Rryma në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: srautas, srovė, tekėti, srovės, srovių, sroves