Rryma në danisht

Përkthim: rryma, Fjalor: shqip » danisht

nærværende, strøm, bæk
rryma në danisht

Përkthime shtesë

strømme, strøm, strømninger, strømforhold

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

rryma fjalor gjuhësor danisht, rryma e vazhduar, rryma elektrike, rryma elektrike fizike, rryma dhe rezistenca elektrike, rryma elektrike ne boshllek, rryma në danisht

Përkthime

ftohtë në danisht - kølige, kølig, køligt, kold, kolde, kulde, forkølelse, ...
rrugë në danisht - gade, gaden, street, facon, sædvane, vej, måde, ...
rrumbullakët në danisht - omgang, round, runden, runde, rund, cyklus, om
rrëfim në danisht - bekendelse, tilståelse, skriftemål, skrifte, indrømmelse, etage, historie, fortælling
rrëmbej në danisht - grab, gribe, skærmbillede, grib, fat

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Rryma në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: nærværende, strøm, bæk, strømme, strøm, strømninger, strømforhold