Rryma në maqedonisht

Përkthim: rryma, Fjalor: shqip » maqedonisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
maqedonisht
Përkthime:
струи, струја, струите, струења, текови
Rryma në maqedonisht
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: rryma

rryma e vazhduar, rryma elektrike, rryma elektrike fizike, rryma dhe rezistenca elektrike, rryma elektrike ne boshllek, rryma fjalor gjuhësor maqedonisht, rryma në maqedonisht

Përkthime

  • rrugë në maqedonisht - улица, улицата, улични, улиците
  • rrumbullakët në maqedonisht - Тркалезна, Тркалезни, тркалезната, круг, рунда
  • rrëfim në maqedonisht - исповед, признание, вероисповед, исповед на, исповедта
  • rrëmbej në maqedonisht - зграби, грабне, дофати, го имате, го дофати
Fjalë të rastësishme
Rryma në maqedonisht - Fjalor: shqip » maqedonisht
Përkthime: струи, струја, струите, струења, текови