Rryma në bullgarisht

Përkthim: rryma, Fjalor: shqip » bullgarisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
bullgarisht
Përkthime:
течение, тека, токове, течения, ток, потоци
Rryma në bullgarisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: rryma

rryma e vazhduar, rryma elektrike, rryma elektrike fizike, rryma dhe rezistenca elektrike, rryma elektrike ne boshllek, rryma fjalor gjuhësor bullgarisht, rryma në bullgarisht

Përkthime

  • rrugë në bullgarisht - улица, път, улицата, улично, уличка
  • rrumbullakët në bullgarisht - кръг, около, Round, рунд, кръгъл
  • rrëfim në bullgarisht - разказ, изповед, признание, изповедта, самопризнание, изповядване
  • rrëmbej në bullgarisht - заграбване, вземете, Хвани, Grab, грайфер
Fjalë të rastësishme
Rryma në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: течение, тека, токове, течения, ток, потоци