Rryma në sllovenisht

Përkthim: rryma, Fjalor: shqip » sllovenisht

téci, tok, potok, sled
rryma në sllovenisht

Përkthime shtesë

tokovi, tok, tokove, tokov, toka

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

rryma fjalor gjuhësor sllovenisht, rryma e vazhduar, rryma elektrike, rryma elektrike fizike, rryma dhe rezistenca elektrike, rryma elektrike ne boshllek, rryma në sllovenisht

Përkthime

alfabeti në sllovenisht - abeceda, alphabet, abecedi, abecedo, abecede
rrugë në sllovenisht - ulica, ulice, ulična, ulico, ulic, pouliční, metoda, cesta, ...
rrumbullakët në sllovenisht - okrogla, round, krog, okrogle, okrogli
rrëfim në sllovenisht - spoved, izpoved, priznanje, izpovedi, zgodaj
rrëmbej në sllovenisht - grab, zgrabi, zagrabiti, grabež, prijemalnega, unést

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Rryma në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: téci, tok, potok, sled, tokovi, tok, tokove, tokov, toka