Rryma në bjellorusisht

Përkthim: rryma, Fjalor: shqip » bjellorusisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
bjellorusisht
Përkthime:
адхазiць, прыходзiць, хадзiць, плыні, цячэння
Rryma në bjellorusisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: rryma

rryma e vazhduar, rryma elektrike, rryma elektrike fizike, rryma dhe rezistenca elektrike, rryma elektrike ne boshllek, rryma fjalor gjuhësor bjellorusisht, rryma në bjellorusisht

Përkthime

  • rrugë në bjellorusisht - вулiца, дарога, шлях, краiна, вуліца
  • rrumbullakët në bjellorusisht - круглы, Круглый, Круглая
  • rrëfim në bjellorusisht - прызнанне, прызнаньне
  • rrëmbej në bjellorusisht - узяць, захоп
Fjalë të rastësishme
Rryma në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: адхазiць, прыходзiць, хадзiць, плыні, цячэння